Ücretsiz Online Ziyaretci Sayaci
Üyelik & Gililik Politikası

Üyelik & Gililik Politikası

Gizlilik Politikası

Bu politika kişisel bilgilerin nasıl kullanılacağını kapsar. Gizliliğiniz bizim için önemli ve korumak için her türlü önlem alnmaktadır. Sisteme girilen tüm bilgiler şifreli ve güvenli sunucularda barındırılır. Bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler ile paylaşılmaz. (Bayismm.com) bildirimde bulunmadan Hizmet sanatlarının mülkiyet hakkı saklıdır.

Madde 1 : Verdiğiniz sipariş devam ederken aynı linke bir sipariş daha girerseniz sistem hata verir ve bakiyeniz yanar.


Madde 2: Profiliniz gizli konumundayken sipariş verirseniz sistem sipariş durumunu tamamlandı yapar ve işlem ücretini iade etmez!


Madde 3: Eğer siparişinizin bir kısmı tamamlanır yada iptal edilirse (Madde 2 hariç) paranız iade edilir. Lütfen tekrar sipariş girmeyi yada farklı servisimizden sipariş geçmeyi deneyin.


Madde 4: Bir sipariş bitmeden aynı adrese başka sipariş girmemelisiniz.


Madde 5: Bot takipçi işlemlerinin hiç bir şekilde garantisi yoktur bakım yapılacak süre belli olmamakla birlikte gelen takipçiler ertesi gün bile silinebilir.


Madde 6: Panelimiz hiçbir zaman süre garantisi vermez, sosyal mecraların ne zaman güncelleme yapacağı belli olmamakla birlikte servis açıklamalarında yazan süreler belirttiğimiz en yakın tahmini sürelerdir.


Madde 7: +18, adult, iddaa kupon satış hesabı yada yasa dışı kumar vb hesaplara üye çekimi yasaktır.


Madde 8: Sisteme giren bakiye kesinlikle iade edilmemektedir lakin bizimle bir hizmet konusunda anlaştığımızda o hizmet problem yaşayıp kaldırılırsa iade yapılmaktadır.


Madde 9: Telafi servislerinde, sipariş girildikten sonra hesabın mevcut takipçi sayısı sipariş girdiğinizdeki başlangıç sayısının altına düşerse telafi işlemleri gerçekleşmez. Lütfen buna dikkat ederek sipariş giriniz.


Madde 10: Siparişinizi verdikten sonra hesap, gönderi vs. ID'lerini değiştirmeyin, gizlemeyin ve sipariş tamamlanmadan başka yerden çekim yapmayınız. İşlem hatalı sonuçlanır yada gönderim yapmadan tamamlandı sonucu verirse bizden yanıt gelene kadar başka yerlerden işlem girmeyiniz!


Madde 11: Sistemimize kayıt olup sipariş vermiş olan herkes bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetci olamaz ve hak talep edemezler.


Madde 12: Servis açıklamalarında yazan veriler güncel olmamakla birlikte bu sözleşmede geçerli olmaktadır çünkü hiç bir servisin anlık olarak ne veriler yansıttığını bilemediğimiz için servis açıklamaları sadece ön bilgidir garanti ve başlangıç süreleri geçerli değildir.